י. בן-דרור     Y.Ben-Dror

י. בן-דרור
Y.Ben-Dror

י. בן-דרור הוא משרד עורכי דין מוביל, המתמחה במגוון רחב של דיני חברות, משפט מסחרי והייטק.

משרדנו מעניק שירותים משפטיים באיכות הגבוהה ביותר, כמו כן, משיג תוצאות מצוינות עבור לקוחותינו בפעילות עסקית בינלאומית ומקומית.

י. בן-דרור משלב יכולות מהשורה הראשונה במיזוגים ורכישות, עסקאות מסחריות בינלאומיות, טכנולוגיה ומימון תאגידי, עם רקורד מצוין בליטיגציה אזרחית, מסחרית ותאגידית, וכן, יישוב סכסוכים.

שירותינו נדרשים ברציפות על ידי חברות ישראליות ותאגידים רב לאומיים מהשורה הראשונה ונאמנות לקוחותינו היא חסרת תקדים. אנו מתגאים בכך שרבים מלקוחותינו עובדים עמנו יותר מ 20-30 שנה.

מאז הקמת י. בן-דרור בשנת 1993 ועד היום, המשרד ועורכי הדין שלנו, דורגו ונבחרו כמשרד מוביל ועורכי דין מומלצים, בין היתר על ידי Legal 500, Dun & Bradstreet ו- CofaceBDI.

עורך דין יוסי בן-דרור, מייסד

יוסי בן-דרור מתמחה בעסקאות בינלאומיות ומקומיות מורכבות. יש לו ידע רחב בתחום המשפט העסקי והמסחרי בישראל. תחומי העיסוק העיקריים של עו”ד בן-דרור כוללים מיזוגים ורכישות, הייטק, השקעות, מימון תאגידי וייצוג שוטף של תאגידים מובילים. הוא מטפל גם בענייני ליטיגציה ויישוב סכסוכים עבור לקוחות משרדנו.

עו”ד בן-דרור הוא בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים וחבר בלשכת עורכי הדין של ניו יורק (1990) וישראל (1985). הוא עבד במשך חמש שנים במשרד יגאל ארנון ושות’ ולאחריהן שלוש שנים במחלקת התאגידים והבינלאומית ב Wilmer Hale בארצות הברית.

בין יתר תפקידיו בגופים עסקיים וקהילתיים, עו”ד בן-דרור כיהן במהלך הקריירה שלו וכיום מכהן במגוון תפקידים ציבוריים, כולל:

דוא”ל: [email protected]

מעיין מלכיאל כהן

מעיין מלכיאל כהן הינה שותפה לצוות התאגידי של המשרד ועובדת עם חברות בינלאומיות ומקומיות בעסקאות מסחריות בין תאגידים וחברות, מימון ופיננסים ונושאים עסקיים נלווים.

התמחותה של מעיין כוללת הייטק, סטארט-אפים, חברות בשלבי צמיחה וכן גופים גלובליים בתחומים שונים, בין היתר, התאגדות, מימון תאגידי ומיזוגים ורכישות.

בנוסף ללימודי תקשורת ומזרח תיכון בבר אילן, מעיין סיימה לימודי תואר ראשון בפקולטה למשפטים בקריה האקדמית אונו בשנת 2021. במהלך לימודיה היא השתתפה בתכנית יועצים פרלמנטריים של הכנסת.

מעיין שרתה במערך הדיפלומטיה וההדרכה של משרד החוץ והצטרפה למשרדנו בשנת 2022.

דוא”ל: [email protected]

ענת בן-דרור

ענת היא ראש תחום תפעול, פיננסים ואדמיניסטרציה במשרדנו. היא אחראית על ההביטים הפיננסיים של המשרד, קשרים בתחומים אלו עם הלקוחות והספקים וכן על האופרציה במשרד.

ענת בוגרת האוניברסיטה העברית בחינוך וסוציולוגיה בהצטיינות (1988).

דוא”ל: [email protected]

חגי קיסר

חגי קיסר הינו מתמחה במשרד ומלווה חברות בינלאומיות ומקומיות, בין היתר, בעסקאות מסחריות בין תאגידים וחברות.

התמחותו של חגי מתמקדת בחברות הייטק, סטארט-אפים, חברות בשלבי צמיחה וכן גופים גלובליים בתחומים שונים, בין היתר, התאגדות, מימון תאגידי, מיזוגים ורכישות.

חגי מומחה למסחר אלקטרוני, בין היתר, סקירת סימני מסחר ופטנטים, שיווק אינטרנטי, משלוחים בינלאומיים, הסכמי ספקים ושירותי לקוחות גלובליים.

חגי סיים לימודי תואר ראשון בפקולטה למשפטים בקריה האקדמית אונו בשנת 2022.

במהלך לימודיו, חגי השתתף בקליניקה לצדק חברתי ובה פעל למען אוכלוסיות מוחלשות, בין היתר, לקבל ייצוג הולם מול גופים ממשלתיים ומוסדות דומים.

חגי הצטרף למשרדנו בשנת 2022.

דוא”ל: [email protected]

תחומי התמחות

התמחות משרדו של עו”ד בן-דרור מגוונת ורחבה, מתמקדת בתחום התאגידים, מימון של חברות בכל הרמות, רכישות ומיזוגים, הייטק, ביו-טק, הון סיכון וכלל תחומי המסחר, תעשייה, בנקאות ועסקאות מסחריות.

דיני עבודה ויחסי עבודה

ליטיגציה, בוררויות וגישורים

תאגידים ומסחרי

הלקוחות שלנו

בשנים שחלפו מאז הקמת משרדנו בנינו קשרים עסקיים ואישיים, ארוכי טווח של אמון, ביטחון ומחויבות עם לקוחותינו.

ב- י. בן-דרור אנו מאמינים כי ניתן להגשים את יעדי הלקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר באמצעות גישה עסקית המעניקה שירותי משפט מתוחכמים וחדשניים. בראש ובראשונה אנו פועלים על מנת להבין את העסקים והצרכים של הלקוחות שלנו, ולהשתמש במיומנויות שלנו בסיוע ללקוחות שלנו בזיהוי הזדמנויות והגעה לפתרונות אופטימליים.

בסופו של יום, אנו מודדים את הצלחתנו על פי התוצאות שאנו משיגים עבור לקוחותינו. בין לקוחותינו חברות ידועות ומובילות, תאגידים רב לאומיים גדולים, כמו כן, חברות בינוניות וקטנות ויזמים פרטיים.

במהלך השנים, סיפקנו שירותים משפטיים, בין השאר לגופים הבאים:

צרו קשר

כתובת

החושלים 8, הרצליה פיתוח

פקס

+972-9-9720820

דוא“ל

משרד

טלפון

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

Skip to content