י. בן-דרור     Y.Ben-Dror

י. בן-דרור
Y.Ben-Dror

י. בן-דרור הוא משרד עורכי דין מוביל, המתמחה במגוון רחב של דיני חברות, משפט מסחרי והייטק.

משרדנו מעניק שירותים משפטיים באיכות הגבוהה ביותר, כמו כן, משיג תוצאות מצוינות עבור לקוחותינו בפעילות עסקית בינלאומית ומקומית.

י. בן-דרור משלב יכולות מהשורה הראשונה במיזוגים ורכישות, עסקאות מסחריות בינלאומיות, טכנולוגיה ומימון תאגידי, עם רקורד מצוין בליטיגציה אזרחית, מסחרית ותאגידית, וכן, יישוב סכסוכים.

שירותינו נדרשים ברציפות על ידי חברות ישראליות ותאגידים רב לאומיים מהשורה הראשונה ונאמנות לקוחותינו היא חסרת תקדים. אנו מתגאים בכך שרבים מלקוחותינו עובדים עמנו יותר מ 20-30 שנה.

מאז הקמת י. בן-דרור בשנת 1993 ועד היום, המשרד ועורכי הדין שלנו, דורגו ונבחרו כמשרד מוביל ועורכי דין מומלצים, בין היתר על ידי Legal 500, Dun & Bradstreet ו- CofaceBDI.

עורך דין יוסי בן-דרור, מייסד

יוסי בן-דרור מתמחה בעסקאות בינלאומיות ומקומיות מורכבות. יש לו ידע רחב בתחום המשפט העסקי והמסחרי בישראל. תחומי העיסוק העיקריים של עו”ד בן-דרור כוללים מיזוגים ורכישות, הייטק, השקעות, מימון תאגידי וייצוג שוטף של תאגידים מובילים. הוא מטפל גם בענייני ליטיגציה ויישוב סכסוכים עבור לקוחות משרדנו.

עו”ד בן-דרור הוא בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים וחבר בלשכת עורכי הדין של ניו יורק (1990) וישראל (1985). הוא עבד במשך חמש שנים במשרד יגאל ארנון ושות’ ולאחריהן שלוש שנים במחלקת התאגידים והבינלאומית ב Wilmer Hale בארצות הברית.

בין יתר תפקידיו בגופים עסקיים וקהילתיים, עו”ד בן-דרור כיהן במהלך הקריירה שלו וכיום מכהן במגוון תפקידים ציבוריים, כולל:

 • יו"ר וחבר דירקטוריון של חברות מסחריות;
 • חבר דירקטוריון בלשכת המסחר ישראל-אמריקה;
 • ראש ועדת התקנים (כולל ממשלת ארה"ב, מכון התקנים ומשרד המסחר והתעשייה);
 • ראש ועדת ההיגוי המקומית של מרכז המסחר במזרח התיכון (הכולל בין היתר את טורקיה, ירדן, מצרים, הרשות הפלסטינית ומדינות המפרץ).
 • חבר בדירקטוריון בחברה לפיתוח הרצליה בע"מ.
 • עו"ד בן-דרור הוא חבר בצוות הבוררים והמגשרים במשכן לבוררות ופתרון סכסוכים וכן חבר בצוות הבוררים בלשכת עורכי הדין.

דוא”ל: [email protected]

עורכת דין רחל פאלק

 

רחל הגיעה למשרדנו לאחר קריירה ארוכה ומבריקה בעולם ההייטק.

לאחר לימודי מתימטיקה ופיזיקה באוניברסיטה העברית בירושלים, רחל פעלה בתחום  המחקר והפיתוח ובמסגרת זו עסקה בניהול פיתוח מוצרים חדשניים, בכתיבת  פטנטים והגשתם (בחברות הזנק),  בתכנון מערכות  בטכנולוגיות שונות. 

כמו כן לרחל ניסיון רב בניהול  חברות הייטק ובמסגרת זו עסקה בניהול תפעול, שותפות, ניהול פיתוח ותפעול, קשר עם קרנות הון סיכון (משקיעים), ניהול עסקי, תכנון אסטרטגי, שיווק גלובאלי, הובלת תהליכי פיתוח וייעול בחברות גדולות וגלובאליות כמו ECI Telecom, ו- Intel Semiconductors ובין היתר הייתה חלק מארגון בינלאומי וניהלה צוות בארה”ב.

רחל סיימה את לימודי המשפטים במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן, במגמת מסחר והיי- טק, בהצטיינות, והייתה במשך שלוש שנים מצטיינת דיקן.

 

דוא”ל: [email protected]

ענת בן-דרור

ענת היא ראש תחום תפעול, פיננסים ואדמיניסטרציה במשרדנו. היא אחראית על ההביטים הפיננסיים של המשרד, קשרים בתחומים אלו עם הלקוחות והספקים וכן על האופרציה במשרד.

ענת בוגרת האוניברסיטה העברית בחינוך וסוציולוגיה בהצטיינות (1988).

דוא”ל: [email protected]

הדר בק

הדר הינה סטודנטית לתואר ראשון במשפטים (L.L.B) במסלול ישיר לתואר שני בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה (M.A) במרכז הבינתחומי הרצליה.

במהלך לימודיה, הדר לקחה חלק במספר תוכניות ייחודיות כדוגמת תוכנית המנהיגותThe Stand With Us Fellowship , קליניקת “משפט רחוב” בה ליוותה והדריכה בני נוער בסיכון, וכיום משמשת אף כעוזרת של שופט בבית משפט השלום בתל-אביב.

הדר הצטרפה למשרד בשנת 2020

דוא”ל: [email protected]

תחומי התמחות

התמחות משרדו של עו”ד בן-דרור מגוונת ורחבה, מתמקדת בתחום התאגידים, מימון של חברות בכל הרמות, רכישות ומיזוגים, הייטק, ביו-טק, הון סיכון וכלל תחומי המסחר, תעשייה, בנקאות ועסקאות מסחריות.

דיני עבודה ויחסי עבודה

 • דיני עבודה

ליטיגציה, בוררויות וגישורים

 • ליטיגציה מסחרית
 • בוררויות ויישוב סכסוכים

תאגידים ומסחרי

 • מיזוגים ורכישות
 • קרנות השקעה והון פרטי. מימון חברות
 • הייטק

הלקוחות שלנו

בשנים שחלפו מאז הקמת משרדנו בנינו קשרים עסקיים ואישיים, ארוכי טווח של אמון, ביטחון ומחויבות עם לקוחותינו.

ב- י. בן-דרור אנו מאמינים כי ניתן להגשים את יעדי הלקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר באמצעות גישה עסקית המעניקה שירותי משפט מתוחכמים וחדשניים. בראש ובראשונה אנו פועלים על מנת להבין את העסקים והצרכים של הלקוחות שלנו, ולהשתמש במיומנויות שלנו בסיוע ללקוחות שלנו בזיהוי הזדמנויות והגעה לפתרונות אופטימליים.

בסופו של יום, אנו מודדים את הצלחתנו על פי התוצאות שאנו משיגים עבור לקוחותינו. בין לקוחותינו חברות ידועות ומובילות, תאגידים רב לאומיים גדולים, כמו כן, חברות בינוניות וקטנות ויזמים פרטיים.

במהלך השנים, סיפקנו שירותים משפטיים, בין השאר לגופים הבאים:

צרו קשר

כתובת

החושלים 8, הרצליה פיתוח

פקס

+972-9-9720820

דוא“ל

משרד

טלפון

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

Scroll to Top
Skip to content